Studio Urody Nesaea

Peelingi chemiczne

young-woman-lying-cosmetologist-s-table-during-rejuvenation-procedure-cosmetologist-take-care-about-neck-face-skin-youthfull-wellness-hardware-face-cleaning-procedure

Studio Urody Nesaea

Zabiegi na twarz

PEELINGI CHEMICZNE – KWASY

chemiczne peelingi medyczne rodzaje kwasów na twarz                                   Chemiczne peelingi medyczne – jak działają?

Chemiczne peelingi medyczne to najlepszy sposób na głębokie oczyszczenie i regenerację skóry! Twarz po kwasach jest aksamitnie gładka i perfekcyjnie odżywiona. Znacznie zmniejsza się widoczność zmarszczek i przebarwień, poprawia się koloryt, a także jędrność i elastyczność skóry!

Studio Urody Nesaea

Kwasy na twarz

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Skóra po zabiegu z kwasami zwykle jest zaczerwieniona i podrażniona. W kolejnych dniach rozpoczyna się proces złuszczania naskórka. Wiele osób zastanawia się, jak długo łuszczy się skóra po kwasach? Wszystko zależy od mocy zastosowanego preparatu. Istnieją chemiczne peelingi medyczne o działaniu łagodnym, które nie skutkują dużym złuszczaniem. Dysponujemy jednak również mocnymi zabiegami stosowanymi w przypadku poważnych problemów estetycznych, po których złuszczanie jest bardziej widoczne i trwa kilka dni

Zabiegi z kwasami – czy warto?

Chemiczne peelingi medyczne to zabiegi, które działają nie tylko na powierzchni skóry (usuwając martwy naskórek i niedoskonałości), ale również w jej wnętrzu. Jeszcze przez wiele tygodni po zabiegu możemy obserwować nieustanną poprawę kondycji skóry. Wytwarzane są nowe włókna kolagenu i elastyny – twarz wygląda coraz młodziej i atrakcyjniej!

Chemiczne peelingi medyczne to zabiegi, które działają nie tylko na powierzchni skóry (usuwając martwy naskórek i niedoskonałości), ale również w jej wnętrzu. Jeszcze przez wiele tygodni po zabiegu możemy obserwować nieustanną poprawę kondycji skóry. Wytwarzane są nowe włókna kolagenu i elastyny – twarz wygląda coraz młodziej i atrakcyjniej!

Blizny po trądziku przyjmują różne rozmiary i kształty i mogą spowodować kompleksy. Nowym sposobem na zmniejszenie lub usunięcie blizn jest zabieg z użyciem urządzenia Dermapen. W zależności od rodzaju i nasilenia blizn lekarz dobierze odpowiednie parametry urządzenia. Efektem zabiegu jest przebudowa struktury skóry i tworzenie nowych włókien kolagenowych. Powoduje to zastępowanie skóry blizny nowym naskórkiem i poprawa elastyczności skóry. Przed zabiegiem skóra zostanie znieczulona i nakładane są substancje aktywne (osocze bogatopłytkowe, krzemionka lub inne preparaty). Podczas nakłuwania substancje te są transportowane do głębokich warstw skóry. Działanie substancji aktywnych jest nawet 1000 razy lepsze niż tradycyjne nałożenie ich na skórę.

Dzięki urządzeniu pobudzane zostają naturalne procesy regenerujące, a skóra zostaje odbudowana. Cel terapii to uszkodzenie głębszych warstw skóry w obrębie rozstępów. Głębokość nakłuwania dobrana zostanie po dokonaniu oględzin skóry. Rozstępy to rodzaj blizn, które są zanikowe. Zgodnie z kierunkiem rozciągającej się skóry tworzą one zmiany skórne, które na początku są czerwone, a następnie przyjmują białą barwę. Najczęściej pojawiają się na brzuchu, piersiach, pośladkach, udach. W początkowej fazie (gdy rozstępy są czerwone) dość łatwo można się ich pozbyć za pomocą urządzenia Dermapen. Pomocne w terapii może być zastosowanie osocza bogatopłytkowego lub innych czynnych substancji. Podczas zabiegu dokonuje się znieczulenia kremem Emla. Przed zabiegiem należy być zdrowym, a tydzień przed należy nie spożywać aspiryny oraz innych leków rozrzedzających krew. Po kilku tygodniach skóra będzie odnowiona, jędrna i napięta. Jej struktura zostanie odnowiona, a rozstępy ulegną spłyceniu lub zostaną usunięte. W zależności od wielkości i zaawansowania rozstępów może okazać się konieczne przeprowadzenie serii zabiegów. Efekt po zabiegu utrzymuje się nawet kilka lat, a uzależnione jest to od rodzaju skóry. Po zabiegu można smarować skórę preparatami zmniejszającymi obrzęk. Po kilku dniach zaczerwienienie skóry i bolesność znikną. Na dzień zaleca się stosować kremy z filtrem, najlepiej SPF 50.

W zależności od głębokości i ilości zmarszczek zabieg można wykonać 1 raz lub jako serię zabiegów. Ilość zabiegów i odstępy pomiędzy nimi ustali lekarz podczas pierwszej wizyty. Dokonując oględzin stanu skóry i głębokości zmarszczek lekarz może uznać, że niezbędne będzie wykorzystanie kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego lub innych substancji czynnych. Wykorzystanie tych substancji może zwiększyć efekt terapii i pomoże uzyskać zadowalające efekty. Dermapen pobudzając skórę do produkcji kolagenu i elastyny wpływa na jej stan. Po zabiegu skóra będzie napięta, elastyczna, a zmarszczki ulegną widocznemu spłyceniu. Podczas pierwszej wizyty pacjent powinien opowiedzieć lekarzowi o swoich oczekiwaniach wobec zabiegu. Dzięki temu lekarz zweryfikuje możliwość uzyskania efektów i zaplanuje odpowiednie działania terapeutycznych

Pozwól nam zadbać o Twoją skórę. Przywrócimy jędrność, elastyczność i ujednolicimy koloryt. Mezoterapia to zabieg odmładzający skórę.

Mezoterapia igłowa i mikroigłowa - Najniższe ceny. Najlepsze produkty.

Mezoterapia igłowa 

U Nas nie tylko Zadbasz o Siebie, ale ta

Najprościej ujmując, jest to wstrzykiwanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, celem uzyskania efektu odmłodzenia, a więc poprawy kolorytu skóry, jej napięcia i ogólnego wyglądu. Mezoterapia igłowa to nie tylko zabiegi na okolicę twarzy, szyi czy dekoltu.

Studio Urody Nesaea

Kompleksowe zabiegi

 lifting bez skalpela!

Innowacyjny zabieg nagrodzony prestiżową nagrodą Beauty Prestige Awards 2020!

ące stany zapalne i naczyniowe skó

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

Azelac - kwas azelainowy

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Mandelic peel - kwas migdałowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym. Świetnie sprawdza się w walcez niedoskonałościami skóry.

Mieszanina kwasów i retinolu o kompleksowym działaniu. Multi C retinol to intensywny ale delikatny chemiczny peeling poprawiający jakość i kondycjonowanie Twojej skóry.

Arginin - kwas mlekowy z argininą

Dermatologiczny peeling chemiczny, o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym, rozjaśniającym, idealny dla wrażliwej skóry okolic oczu. Jedyny kwas zalecany na okolice powieki górnej i dolnej.

 

Ferulac peel - kwas ferulowy z floretyną

Ferulic peel - kwas ferulowy

Ferulic complex peel -  - nowa NANOjakość peelingów chemicznych o działaniu odmładzającym, intensywnie rozjaśniającym i regenerującym skórę.

Acne Peel - kwas na trądzik

ACNE PEEL - skuteczny peeling chemiczny na zmiany trądzikowe, potrądzikowe, trądzik różowaty, zanieczysz

Studio Urody Nesaea

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!